: : : SÜPER FORUM TÜRKİYE : : :
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TüRkİyE'nİn ''EN'' SüPer FoRuM SiTeSi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Terim: "Korktuğumuz başımıza geldi"

3 posters
YazarMesaj
JosE FATIHIO
AdmiN
AdmiN
JosE FATIHIO

Terim: "Korktuğumuz başımıza geldi" Empty
MesajKonu: Terim: "Korktuğumuz başımıza geldi"   Terim: "Korktuğumuz başımıza geldi" Empty2007-10-22, 3:17 pm

Alıntı :
Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, 13. Avrupa Futbol Şampiyonası elemeleri (C) grubunda Yunanistan'a 1-0 yenilerek tüm avantajlarını yitirdiklerini belirterek, ''Norveç'i, Norveç'te yenmeye gideceğiz. Başka yapacak birşey yok'' dedi.

Fatih Terim, maçtan sonra düzenlediği basın toplantısında, maçtan önceki basın toplantısında her türlü senaryoyu söylediğini kaydederek, ''Bizim kaybetmemiz, Norveç'in kazanması halinde Norveç'e kazanmaya gitmek zorunda olduğumuzu söylemiştik. Bu bizim için en kötü senaryoydu'' diye konuştu.

Norveç'in, Bosna-Hersek'i yendiğini ifade eden Terim, şöyle devam etti: ''Biz sadece Norveç'te beraberlik şansımızı kaybettik. Yapacağımız iş yenmeye gitmek, başka birşey yok. Maalesef bir gereksiz ofsayt çıkışında, ferdi yapılan bir hatada gol yedik. Golden sonra başka goller de yiyebilirdik. İlk yarıda, ikinci yarıda cevap vermek istedik ama olmadı. Yunanistan çok rahattı ve çok tecrübeli bir takım. Yunanistan'ı tebrik ediyorum.''

Terim, bir gazetecinin, ''1-0'dan sonra tribünlerin yoğun bir şekilde size karşı 'istifa' sesleri vardı. Bununla ilgili neler söyleyeceksiniz?'' yönündeki sorusunu şöyle yanıtladı: ''Ben sizin gibi yoğun bir şekilde duymadım, kısmi duydum ama benim için o da yeterlidir. Hayatımda ilk kez duyuyorum. Bazıları alışkın olabilir ama ben alışkın değilim. Şöyle bir durum var. Biz Norveç'i orada yenecek güçteyiz, en azından pes etmedik. Onun zamanlaması, onun kararı sayın başkanımıza, yönetimimize ve bana aittir. Kimse canının istediği gibi hareket etme hakkına sahip değil.''

Terim, Norveç maçıyla ilgili hazırlıklarına başlayacaklarını belirterek, ''Önce birkaç gün benle ilgili herkes bir rahatlasın. Ondan sonra biz işimize bakarız. Yunanistan maçını analiz ettikten sonra Norveç ile yapacağımız maça çıkacak kadroyu değerlendireceğim'' dedi.

Norveç ile deplasmanda oynayacaklarını vurgulayan Terim, ''Şunu unutmayalım, şu anda Türkiye, tüm avantajını kaybetmiştir. Şu anda en uç skoru almak zorundadır. Sırtımız yere gelmeyinceye kadar pes yok. Dışarıda seyircisiyle oynamamız dezavantaj ama son saniyeye kadar eğer bir ümidimiz varsa değerlendirmek için çalışırız, uğraşırız. İnşallah Norveç'i, Norveç'te yenip geliriz'' diye konuştu.
https://turkiye.canadaboard.net
gizlisahit
Moderator
Moderator
gizlisahit

MesajKonu: Geri: Terim: "Korktuğumuz başımıza geldi"   Terim: "Korktuğumuz başımıza geldi" Empty2008-04-05, 1:23 pm

süper paylaşım
teşekkürler
harika951
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Terim: "Korktuğumuz başımıza geldi"   Terim: "Korktuğumuz başımıza geldi" Empty2010-12-12, 12:02 pm

http://www.konseyim.com/mafya2/uyeol.php?ref=CANAVAR951

arkadaşlar bu site çok güzeldir girmenizi tavsiye ederim çok güzelllllll!!!!!!!!!!!!

arkadaşlar bu site çok güzeldir girmenizi tavsiye ederim çok güzelllllll!!!!!!!!!!!!

Terim: "Korktuğumuz başımıza geldi"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-