: : : SÜPER FORUM TÜRKİYE : : :
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TüRkİyE'nİn ''EN'' SüPer FoRuM SiTeSi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Güzel Sözler-3-

YazarMesaj
JosE FATIHIO
AdmiN
AdmiN
JosE FATIHIO

Güzel Sözler-3- Empty
MesajKonu: Güzel Sözler-3-   Güzel Sözler-3- Empty2007-09-23, 9:35 pm

Yeni bir aşka başlıyorum sanmıştım galiba çok yanılmışım. Bu aşkın sonuda ayrılık olacak,ve yaşadıklarım geride kalacak. Geriye acı ve güzel hatıralar kalsa bile,onları hatırlamak ayrılık kadar acı olmayacak..

Sevgililer öpüşürken neden gözlerini kapatırlar bilir misin? Çünkü gözleriyle değil de kalpleriyle görmek isterler... Yani hissetmek isterler. Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim çünkü seni çok seviyorum.

BENDE HASRET, HASRETTE SEN BILDIM SENDE, BENSIZ BEN VAR DEPREM YIKMAZ, YAKMAZ ATES ASK OLAYIM, ASKIN KADAR

BIR DELI ASIK OLMUSUM NE GUNUM NE GECEM BELLI BIR DELI HASRETE VURULMUSUM NE DUNUM NE YARINIM BELLI GIDIYORSUN DIYORUM SUREKLI BENDE ASK SAHI SEVGILIM SEN GELDIN MI KI?

damdan duser gibi hayatima girdin, beni deli divane ettin, sucum neydi ki, beni kendine bu kadar asik ettin

damlalar olup dudaklarima aksan,dalgalar olup gönlüme carpsan,atesh olup kalbimi yaksanda,bilki;dudaklarimdaki damla,gönlümdeki damlalar o ateshi asla söndüremez...

Güllerin Hepsi Güzeldir Ama Senin Kadar Degil, Seni Herkes Sever Ama benim Kadar Degil

Eger sen bana gozlerinle degilde kalbinle bakmis olsaydin seni ne kadar sevdigimi cok iyi anlardin.

Seninle bir bütünüm sensiz hayat durgun, Sensiz şarkılar boş yaşamak anlamsız, Mutluluk seninle güzel yanlız seninle doyumsuz, Sen varsan eğer hayat yaşamaya değer.

hissedince sana vuruldugumu baharda kus olup uçasim gelir,bakinca o güzel gözlerine hasreti bir anda silesim gelir ama ne çare birtanem ne çare ne kus olup uçabilirim nede hasreti silebilirim ama inan bana birtanem inan seni bir ömür boyu Sevebilirim...

hadi beni öldür beni unut hadi beni göm yanlızlıga ama beni bırakma

Gozlerinin Daldigi Yerde Ben Varim,Cunku O An Ben Seni Dusunuyorum... Seni cok Seviyorum Bebisim

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle... Bir tutam sevinç, bir tutam umut ve bir tutam mutluluk gönderiyorum sana.

Hep kalanlara gidenleri kattım! Bir gün yerine geçemediler. O kalanlara gidenleri kattım yine bir tane sen edemediler. Zor geldi ayrılık alışamadım.

SEN GELIPTE PISMANIM DESEN BANA CEZA VER RAZIYIM CEZAMA DESEN SANA TEK BIR CEZA VERIRDIM SENINDE BENIM GIBI SEVMENI ISTERDIM

demedim mi bu hasret bitirir seni.ay dolanir gider,yalniz kalirsin.hergün yeni bastan dagilir,ufalirsin.demedim mi yüregim böyle sevme diye!

diyorsun bana yaren sis yasa . yasarmi bu beden ruhu olmasa..¿

SENI 1000 KISI SEVIYORSA BIL KI BEN ONLARDAN BIRIYIM,SENI 100 KISI SEVIYORSA BILKI BEN ONLARIN ICINDEYIM,SENI 1 KISI SEVIYORSA BIL KI O BENIM,SENi KIMSE SEVMIYORSA BIL KI BEN OLMUSUM...

Dostluk,güzellik ve sevgi kavramlarimin sözlük anlamlarini degistirmek mümkün olsaydi ben senin isminle degistirmek isterdim

Yeşile inat ağaç hala yeşermekte, Geceye inat gün hala ağarmakta, Ben ise sana inat seni hala sevmekteyim İnat bu ya seni hep seveceğim

diyorsun bana yaren sis yasa . yasarmi bu beden ruhu olmasa..¿

dostlar varmıs farklı sehirlerde,birbirlerini ozlediklerinde ruzgara fısıldarlarmıs dostluklarını.dısarı cık sevgilim,ruzgar esmekte.

Sorumsuzluk ve Sorunsuzluk biryana,iyi ve kötü yaşanırmış yanyana derdim var anlatamam insanlara İNANILMAZ OLANA İNAN

Ne dünden daha az Ne yarından daha çok Seni bugünde, Dün olduğu gibi Yarın olacağı gibi Çoooooooooooooooook seviyorum.

Yağmur, mutluluğuma gölge düşürmek için yağıyorsun aldırmıyorum. Niyetin beni ıslatmaksa ben zaten ağlıyorum..

Aşk dudaklarda kahkaha değil, gözlerdeki yaştır. Maksat sevgi uğrunda ölmek değil, uğrunda ölecek sevgili bulmaktır...

Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır...

GECEYE INAT GUN AGIRMAKTA,AGACA INAT DAL COGALMAKTA, OLUME INAT INSANLAR COGALMAKTA,BENSE SANA INAT SENI SEVMEKTEYIM.INAT BU YA, HEPTE SEVECEGIM

SEN COLDE BIR CICEK OLSAYDIN SENI KAYBETMEMEK ICIN GOZ YASLARIMLA BESLERDIM

en buyuk okyanusta bir su damlasi olmak,ucsuz bucaksiz sahilde bir kum tanesi olmak ama en onemlisi milyonlarca insanin icinden senin sevgilin olmak...

gece midir insani hüzünlendiren,yoksa insan midir hüzünlenmek icin geceyi bekleyen?gece midir seni bana düsündüren yoksa ben miyim seni düsünmek icin geceyi bekleyen

ben sevdim o gormedi ben yaklastim ona o uzak durdu benden ben soyledim o dinlemedi tek caresi kaldi oda velenmek teklif etmem gerek oda kabul etmedi bundan sonra kor topal yasayacagim sensiz karanlik dunyamda
https://turkiye.canadaboard.net

Güzel Sözler-3-
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-